Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná Ivana nechcela mať s mužom sex: Keď bola v pôrodnici, podviedol ju... Ale prečo s ŇOU?!

21.04.2019 Casprezeny.sk

Deväť mesiacov odmietala mať s mužom sex. Keď konečne porodila, oslavoval s inou ženou...

Po dvoch hodinách vášnivého milovania odo mňa doslova utiekol. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Po dvoch hodinách vášnivého milovania odo mňa doslova utiekol.

Pán Dokonalý

Práve tam sa stretla s Tomášom, kolegom. Zjavne to medzi nimi zaiskrilo. Najskôr boli na niekoľkých stretnutiach a potom - ako sme to robili vždy - prebehla tá "testovačka", počas ktorej sa s nimi akože náhodou stretnem, na chvíľu si prisadnem a kritickým okom najlepšej kamarátky zistím, či v tom nie je nejaký háčik.

Z Tomáša som bola od začiatku nadšená, bol pozorný, galantný, milý a hlavne - z Ivany nevedel odtrhnúť oči. Už po pár minútach som bola presvedčená, že tí dvaja boli stvorení jeden pre druhého. Z jedného pohárika s nimi boli nakoniec štyri. Skvele sme sa bavili a ja som Ivane ďalší deň telefonovala, že si nemohla vybrať lepšie. Už po pár minútach som bola presvedčená, že tí dvaja boli stvorení jeden pre druhého. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Už po pár minútach som bola presvedčená, že tí dvaja boli stvorení jeden pre druhého.

Tlačiť
Focus Media