Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná Ivana nechcela mať s mužom sex: Keď bola v pôrodnici, podviedol ju... Ale prečo s ŇOU?!

21.04.2019 Casprezeny.sk

Deväť mesiacov odmietala mať s mužom sex. Keď konečne porodila, oslavoval s inou ženou...

Po dvoch hodinách vášnivého milovania odo mňa doslova utiekol. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Po dvoch hodinách vášnivého milovania odo mňa doslova utiekol.

Zatmenie mysle

Ivana porodila presne na termín nádherné zdravé dievčatko, ktoré sa s Tomášom rozhodla pomenovať Michaela - po mne a po Tomášovej mamičke. Plakala som od dojatia a sľúbila Tomášovi, že sa za nimi večer zastavím v bare na zapitie.


Prišla som asi o hodinu neskôr, všetci už mali niečo vypité, tak som do seba rýchlo hodila tri poháriky vodky, aby som ich dohnala, a objednala si drink. Nakoniec sme bar zatvárali my dvaja - ja a Tomáš. Čo bola tá osudová chyba. Zobrali sme si napoly taxík, ale jeho nakoniec napadlo, že si dáme ešte pohárik na rozlúčku u mňa doma.

Tam zo seba naraz začal súkať, ako je na Ivanu pyšný, že to všetko tak zvládla a že má nádhernú dcéru. Pri tom ma ale držal za ruku a previnilo tiež vysvetľoval, ako už deväť mesiacov nemal sex, ako z toho šalie a že tak nádhernej žene, ako som ja, jednoducho nemôže odolať. Nakoniec sme bar zatvárali my dvaja - ja a Tomáš. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Nakoniec sme bar zatvárali my dvaja - ja a Tomáš.

Tlačiť
Focus Media