Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto to bolo za socíku! Išiel som vyšibať šéfovu ženu a dcéry: Za toto ma poriadne sfúkol

21.04.2019 iva

V čase socializmu sa zo slušnosti chodili oblievať aj ženy a dcéry nadriadených z práce a hoci sa nalieval ocot, služobne podriadení pili, aby nepokazili náladu.

Na oblievačku u svojho nadriadeného nikdy nezabudnem. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Ilustračne foto Na oblievačku u svojho nadriadeného nikdy nezabudnem.

Neprišiel som prvý

Hneď ma chcela odvliecť do obývačky, ale ja som to prekazil, chytil som ju za ruku a nasilu vtiahol do kúpeľne. Tam som jej vylial plný hrnček studenej vody do prekvapenej tváre a následne ju pokropil voňavkou. To isté sa ušlo aj jej brániacej sa matke. Po vstupe do hosťovskej izby som uvidel na gauči sedieť ekonomického námestníka a vedúceho odboru predaja. Veľmi ma mrzelo, že som u svojho šéfa zase nezabodoval, lebo som neprišiel prvý. Ten, našťastie, nebol doma. Manželka nám povedala, že šiel oblievať spolupracovníčky po celom meste.

Medzitým nám riaditeľova dcéra priniesla veľkú tácku s obloženými chlebíčkami a zákusky a jej mama do polovice naplnenú fľašu s priesvitnou tekutinou aj s pohárikmi. Pri ich napĺňaní sa trikrát ospravedlnila, že ani jedna z nich alkohol nepije. Avšak manžel si denne dáva aj za ne, aby sme si teda pripili na spoločné zdravie.

Tlačiť
Focus Media