Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mužovi dali 6 mesiacov života: Z reakcie jeho priateľky budete dojatí!

05.05.2019 div

Martinovi diagnostikovali rakovinu v júni, a keď lekári zistili, ako veľmi vážne to je, dali mu iba šesť mesiacov života. S priateľkou sa rozhodli pre životný krok!

Dali mu iba šesť mesiacov života: Z gesta jeho priateľky vám potečú slzy! (Ilustračné foto) Dali mu iba šesť mesiacov života: Z gesta jeho priateľky vám potečú slzy! (Ilustračné foto)

Párik sa mal vziať v roku 2020. V júni však diagnostikovali Martinovi vážnu rakovinu krku a dali mu iba pár mesiacov života. Láska medzi nimi je však taká silná, že sa chcú stihnúť pred smrťou zobrať. Žena teda začala všetko organizovať tak, aby sa Martin mohol dožiť vlastnej svadby.

Martinovi pôvodne diagnostikovali v roku 2015 tumor, kvôli ktorému nemohol hýbať sánkou. V roku 2018 však prišiel poriadny šok, keď mu lekári povedali, že je to oveľa vážnejšie a dali mu iba pár mesiacov života. „Chcem byť s Martinom až do smrti, chcem normálny život so šťastným a zdravým manželom... V tejto situácii nám môžem splniť aspoň to šťastie,“ hovorí jeho snúbenica Hannah.

Martin a Hannah sa chcú čím skôr vziať.

Tlačiť
Focus Media