Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hviezdy prichystali šťavnaté zmeny pre VŠETKY znamenia: Koho čaká šťastie ako nikdy predtým?

23.04.2019 KaD

Čo pre vás pripravili hviezdy v tomto jarnom období? Budete šťastné so starou či s novou láskou? Potešia vás deti, rodina, priatelia? Prečítajte si náš horoskop a dozviete sa viac.

Čo pre vás pripravili  hviezdy v tomto  jarnom období? 15 obrázkov vo fotogalérii Čo pre vás pripravili hviezdy v tomto jarnom období?

Cítite, ako nádherne vonia vzduch, ako všetko dookola kvitne, žiari farbami, ako nám príroda šepká do uška, že všetko je fajn? Kedy, ak nie teraz máme príležitosť byť šťastné ako nikdy predtým, tešiť sa z toho, čo dostávame, aj z toho, čo nezištne dávame? O šťastí sa toho popísalo už veľa – že je vrtkavé, že praje odvážnym, že si ho tvoríme každá sama, že je to len muška zlatá alebo že keď sa unaví, sadne si, veď viete kam. A toto hovorí o šťastí vesmír...

Šťastné farby pre všetky znamenia: červená, oranžová, lososová, biela a zlatá

Šťastné číslo pre všetky znamenia: 3

Kvety, ktoré vám prinesú dobrú náladu: tulipány, klinčeky, prvosienky a ruže

BARAN 21. 3. – 20. 4.

Otvorte dvere svojej láske

V láske si užijete toľko príjemnej pozornosti a galantnosti ako už dávno nie. Vyzerá to tak, že partneri tých z vás, ktoré sú už zadané, sa znova zamilujú a vy sa budete cítiť ako kedysi, keď ste prežívali medové týždne. Ak ešte partnera nemáte, pripravte sa na množstvo záujemcov. Budete mať veľa príležitostí stretnúť niekoho, kto vám bude sympatický a s kým si doslova sadnete. Nebráňte sa prílivu citov, no zároveň nepadnite do náručia niekomu príliš rýchlo. Všetko má svoj čas a aby ste boli šťastná nielen dnes, ale aj zajtra, nikam sa neponáhľajte. Flirtujte, žartujte, zabávajte sa. Nájdite si čas pre rodinu, priateľov, ale tiež sama pre seba. Venujte sa tomu, čo sa vám páči a na čo ste si už dlhšie nevedeli nájsť dostatok času. Nehrňte sa hneď do vážneho vzťahu, užívajte si a nechajte všetkému voľný priebeh. Najviac si porozumiete s Blížencami, Váhami a Rybami. Jar vám môže priniesť nečakané príjmy – šťastie v lote, odmena či darček vám určite urobia radosť. Výbornú náladu a úsmev na tvári vám vyčarí aj obyčajná prechádzka v prírode či uličkami vášho mesta. Hviezdy vám prajú, hoci sa vám to chvíľami nezdá. Možno vám vesmír dáva najavo, aby ste sa zastavili a prehodnotili určité veci, ktoré si posúvate pred sebou. Zažijete príjemné chvíle, máte sa na čo tešiť.

 

Šťastné farby:

zelená, fuksiová, žltá „Žiť je tá najvzácnejšia  vec na celom svete. Väčšina ľudí iba existuje.“  Oscar Wilde 15 obrázkov vo fotogalérii „Žiť je tá najvzácnejšia vec na celom svete. Väčšina ľudí iba existuje.“ Oscar Wilde

Tlačiť