Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto si musí prečítať každá mama: Máte tínedžerku? Z Jankinho príbehu vám naskočia zimomriavky

27.04.2019 iva

Asi pred tromi rokmi som sa skamarátila s babou zo školy. Bolo nám super, veľa sme sa nasmiali. Ona chodila von s partiou chalanov a medzi nimi bol aj môj idol.

Práve na vzťahu svokry a nevesty stojí zdravé fungovanie celej rodiny. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Práve na vzťahu svokry a nevesty stojí zdravé fungovanie celej rodiny.

Povedala mi, že oni všetci fajčia, tak ak chcem s nimi chodiť von, musím aj ja. Začala som. O mesiac povedala, že sa idú opiť, a že ak sa mu chcem zapáčiť, musím sa poriadne ožrať. Stalo sa. A bolo to veru tak poriadne, že ma odviezla sanitka. Dva mesiace som nemohla nikam chodiť. Ale kamoška mi volala, že ma zháňa môj idol, a že ak neprídem, viac ma nebude chcieť. Tak som šla. Klamala mi, on na mňa v skutočnosti kašľal. Zaujímali ho len cigarety a drogy. Povedala mi, že oni všetci fajčia, tak ak chcem s nimi chodiť von, musím aj ja. Začala som. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Povedala mi, že oni všetci fajčia, tak ak chcem s nimi chodiť von, musím aj ja. Začala som.

Tlačiť
Focus Media