Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ľubica skrýva hriešne tajomstvo: Podviedla muža so ŠVAGROM, otehotnela a... Toto jej nedá spať

25.05.2019 anm

Myslela som si, že MNE sa to nikdy nestane. A predsa. Dodnes znášam následky, hoci manžel sa nikdy nedozvedel, že som ho podviedla s jeho mladším bratom.

Zrazu som pocítila Borisovu ruku na mojom krku. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zrazu som pocítila Borisovu ruku na mojom krku.

Ľubica skrýva tajomstvo, ktoré by mohlo rozbiť jej rodinu. Podviedla manžela so švagrom, ale to ani zďaleka nie je všetko, čo sa stalo...

Nič ma neospravedlňuje. Ani to, že vtedy (asi pred dvoma rokmi) ma manžel chvíľu podvádzal. Neurobila som to z pomsty. Len som sa cítila strašne sama. O 15 rokov mladší Boris nás často navštevoval, mal za sebou náročné skúškové obdobie a chcel tráviť viac času so svojím milovaným starším bratom. Lenže ten vtedy chodieval za milenkou a doma sa objavoval len zriedka. Mne síce klamal, že má veľa práce, ale našla som v jeho mobile horúce esemesky. O 15 rokov mladší Boris nás často navštevoval. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock O 15 rokov mladší Boris nás často navštevoval.

Tlačiť
Focus Media