Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dezert jedla každý večer, no aj tak schudla: Toto je jej tajomstvo!

25.04.2019 div

Mnohé ženy sa snažia schudnúť a odopierajú si všetky sladkosti a nezdravé jedlá. Táto sa rozhodla dopriať si a aj tak išla ručička na váhe dole. Ako sa jej to podarilo?

Vychutnávala si dezert každý večer, no aj tak schudla. 4 obrázky vo fotogalérii Vychutnávala si dezert každý večer, no aj tak schudla.

Christina priznáva, že aj ona sa radí k ženám, ktoré sa snažia schudnúť. Nie však preto, že by chcela mať perfektné krivky, ale jednoducho má v rodine viaceré ochorenia, ktoré súvisia s nadváhou a chce sa im vyhnúť. Túži sa cítiť zdravšie a viac fit a jednoducho chce zvládať robiť cviky bez toho, aby fučala ako výfuk.

„Priznávam, že nie som príliš veľký milovník sladkostí a radšej by som si pred koláčmi vybrala kúsok pizze, no aj ja mám rada niečo sladké po večeri. Kebyže som to sama sebe zakázala, asi by som na to mala iba oveľa väčšiu chuť. A tak som sa rozhodla celý týždeň jesť dezert a otestovať, či to bude mať nejaký efekt na moju váhu,“ hovorí. Vychutnávala si dezert každý večer, no aj tak schudla.
4 obrázky vo fotogalérii Vychutnávala si dezert každý večer, no aj tak schudla.

Tlačiť