Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šokujúce skutočné príbehy čitateliek: Tieto slová nikdy nechceli počuť, ale nakoniec im pomohli

27.05.2019 Katarína Dobrovodská

Sú slová, ktoré sa nám vryjú do srdca a nevieme na ne zabudnúť. V dobrom, ale aj v zlom. Ktoré vety ovplyvnili váš život a prečo?

Sú slová, ktoré sa nám vryjú do srdca a nevieme na ne zabudnúť. V dobrom, ale aj v zlom. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Sú slová, ktoré sa nám vryjú do srdca a nevieme na ne zabudnúť. V dobrom, ale aj v zlom.

Tu sú vaše príbehy, prečítajte si a možno vám niektorý pomôže nájsť to, čo hľadáte.

Eva (39), asistentka riaditeľa: „Kedykoľvek ti dieťa zaspí, choď spať.“

Túto vetu mi povedala moja susedka, s ktorou sme veľmi dobre vychádzali. A musím povedať, že to bola jedna z najmúdrejších viet, aké som kedy počula. Držala som sa jej celých šesť rokov, čo som bola na materskej. Kedykoľvek deti zaspali, šla som si ľahnúť aj ja. Prestala som variť, žehliť, prať, skrátka som ukončila akúkoľvek činnosť, ktorú som robila, všetko som nechala tak a šla si ľahnúť. Žiadne dovarím, dožehlím, doupratujem. Hneď. Teraz. Myslím, že vďaka tomu som prežila svoje materské v pohode a bez ujmy na zdraví.

„Kedykoľvek ti dieťa zaspí, choď spať.“ 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock „Kedykoľvek ti dieťa zaspí, choď spať.“

Tlačiť
Focus Media