Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcete si s ním začať? Určite sa ho opýtajte na TOTO: Odpoveď, ktorá hneď prezradí VŠETKO

03.05.2019 KaD

7 odpovedí, ktoré musíte poznať ešte predtým, ako s ním skočíte do postele.

Aby ste sa vyhli sklamaniu, najskôr si o ňom niečo zistite.  9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Aby ste sa vyhli sklamaniu, najskôr si o ňom niečo zistite. 

Je to egoista či arogantný blbec? Ako to zistiť a nenaletieť? Pýtajte sa!

Tajní agenti radia

Máte nového frajera a chcete sa s ním vyspať? Veľmi po ňom túžite, chce na vás zapôsobiť, je šarmantný, očarujúci a taký vzrušujúci... No aby ste sa vyhli totálnemu blbcovi, najskôr si o ňom niečo zistite. 

Kedy to urobiť prvý raz?

Žiadne univerzálne pravidlo, ktoré hovorí, kedy je najlepšie mať s mužom prvýkrát sex, žiaľ, neexistuje. Môže to byť hneď na druhý deň alebo po pol roku – od prípadu k prípadu. 

Nezáleží ako dlho, ale s kým

Dôležitejšie ako to, kedy sa s ním prvý raz vyspíte, je zistiť si o ňom niektoré dôležité informácie a položiť partnerovi, ale aj sebe, tieto otázky. Niektoré sú normálne a pozná ich každý – napríklad sa treba spýtať, či má nejakú prenosnú sexuálnu chorobu a či používa ochranu, najlepšie kondóm. Na toto sa môžete opýtať bez okolkov celkom priamo a ak vás neoklame, zistíte to za pár sekúnd. No sú otázky, s ktorými je to zložitejšie – napríklad či je to egoistický blbec alebo arogantný chrapúň...

Žiadne univerzálne pravidlo, ktoré hovorí, kedy je najlepšie mať s mužom prvýkrát sex, žiaľ, neexistuje. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Žiadne univerzálne pravidlo, ktoré hovorí, kedy je najlepšie mať s mužom prvýkrát sex, žiaľ, neexistuje.

Tlačiť
Focus Media