Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako je to s vaším sexuálnym životom? Keď to s mužom budete robiť takto, NEPUSTÍ vás z postele

16.06.2019 Katarína Dobrovodská

Stačí pár malých zmien a váš sexuálny život bude plný vášne, ako už dávno nie.

Sex je vo vzťahu dôležitý. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sex je vo vzťahu dôležitý.

10. Buďte dramatická

Monotónnosť ubíja nielen v živote, ale aj v sexe. Je to úhlavná nepriateľka vášne a ak chcete svoju lásku milovať čo najdlhšie a túžite byť jeho kráľovnou do konca života, mali by ste staviť na poriadne kostýmy a scénu. Dajte si s ním rande niekde v romantickej kaviarni, nahoďte sa a upravte tak, že všetcí odpadnú, a potom ho prekvapte kľúčom do hotelovej izby – a žiadne námietky. Ak by ste aj nemohli zostať celú noc, zájdite tam hoci len na tri-štyri hodiny.  

Ktoré afrodiziaká fungujú, a ktoré nie?

✘ Ustrice (NIE)

Známy zvodca Cassanova údajne zjedol až 50 ustríc denne, aby si posilnil mužnosť. Ustrice totiž obsahujú zinok a ten podporuje tvorbu testosterónu. Podľa vedcov to nanešťastie mužnosť nijako neovplyvňuje.

✔ Žen-šen (ÁNO)

Táto rastlina skutočne podporuje mužskú sexualitu a dokonca jedna odroda (kórejský červený) pomáha aj ženám v menopauze.

✘ Čokoláda (NIE)

Už starí Aztékovia verili, že čokoláda posilňuje sexualitu. Kakao síce obsahuje látky, ktoré podporujú tvorbu sérotonínu, no podľa vedcov to na sexuálne výkony nemá žiaden vplyv. Čokoládu však jedzte aj tak, pretože vynikajúco posilňuje srdce aj pamäť.

✔ Maca (ÁNO)

Tento koreň, pôvodom z peruánskych Ánd, sa celé tisícročia užíval na zvýšenie potencie a plodnosti. Pomáha ženám v menopauze aj mužom s erektilnou disfunkciou. Pre tieto účinky koreň nazývajú aj peruánska modrá tabletka. Ktoré afrodiziaká fungujú? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ktoré afrodiziaká fungujú?


‹ 12...910 ›
Tlačiť
Focus Media