Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako je to s vaším sexuálnym životom? Keď to s mužom budete robiť takto, NEPUSTÍ vás z postele

16.06.2019 Katarína Dobrovodská

Stačí pár malých zmien a váš sexuálny život bude plný vášne, ako už dávno nie.

Sex je vo vzťahu dôležitý. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sex je vo vzťahu dôležitý.

8. Starajte sa o zubnú hygienu

Jasné, že vás váš muž vidí, keď ste upravená do divadla či namaľovaná do práce a aj vtedy, keď ležíte v posteli chorá bez kvapky mejkapu, ale nikdy si nezabúdajte čistiť zuby a starať sa o svoj chrup! Vedci totiž skúmali, ako ústna hygiena vplýva na sexuálny život a dospeli k záveru, že páchnuci dych tiež znižuje milostnú žiadostivosť. Zdravé a biele zuby pridávajú na kráse. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zdravé a biele zuby pridávajú na kráse.

9. Bicyklovaním k lepšiemu sexu

 

Podľa vedcov sú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú športu, na tom so sexom lepšie a bicyklovanie je top. Hlbšie prekrvenie ciev a hladký prietok krvi žilami (aj tými, ktoré vedú k pohlavným orgánom) spôsobujú, že muži aj ženy sú v posteli aktívnejší a ľahšie dosahujú orgazmus. Tak prečo si cez víkend neurobiť nejakú peknú cyklotúru? Pri výbere bicykla dbajte na to, aby sedadlo netlačilo genitálie.

Podľa vedcov sú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú športu, na tom so sexom lepšie a bicyklovanie je top. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Podľa vedcov sú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú športu, na tom so sexom lepšie a bicyklovanie je top.

Tlačiť
Focus Media