Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Martine zrazu prišlo neskutočne zle, skončila v rukách lekárov: Takú hroznú správu nečakala...

19.05.2019 iva

Martina 12 rokov robila hlavnú kuchárku s kolegyňou, ktorú považovala za priateľku. Keď vážne ochorela, začala ju zastupovať a ich vzťah sa tým úplne pokazil.

Jedného dňa mi prišlo neskutočne zle. 5 obrázkov vo fotogalérii Jedného dňa mi prišlo neskutočne zle.

Veľakrát som ľutovala ľudí, ktorí zrazu ochoreli alebo sa im stalo niečo nepredvídané. Žila som svoj stereotypný bežný život. Stres v práci, rodina a povinnosti. Ale mala som svoj únik, ktorý ma robil šťastnou. Jazdila som na motorke. Milujem to! Vďaka jazde som dokázala odbúravať stres.

Jedného dňa mi prišlo neskutočne zle. Syn okamžite zavolal rýchlu pomoc. Záchranári skonštatovali, že je nutné ísť do nemocnice. Urobili mi vyšetrenia, pretože bolo podozrenie na mozgovú príhodu, i keď som mala len 45 rokov. Vyšetrenia však ukázali niečo ešte horšie. Potvrdili mi nádor na mozgu. Bolo to hrozné zistenie, ale lekári ma utešovali, že pravdepodobne bude nezhubný. A hoci nakoniec mali pravdu, absolvovala som dve operácie v polročnom odstupe. Ani tak sa im ho však nepodarilo vybrať celý. Mám smolu, je na zlom mieste. Teraz ma čaká ešte ožarovanie, ale veľmi sa bojím vedľajších účinkov. Absolvovať to musím, aby zastavili rast nádoru. A ja dúfam, že sa zastaví, lebo chcem ešte žiť a normálne pracovať. Jedného dňa mi prišlo neskutočne zle. 5 obrázkov vo fotogalérii Jedného dňa mi prišlo neskutočne zle.

Tlačiť