Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pred svadbou jej zomrel snúbenec, z ďalšieho muža sa vykľul neverník: Po rozchode prišiel šok!

28.05.2019 iva

Hoci je ešte mladá, prežila toho neúrekom. Odmalička sa borila s chorobami, neskôr sa nešťastne zamilovala a teraz sa stane slobodnou mamičkou. Ale pre dcérku v brušku chce vydržať všetko.

Chorobám nebolo konca kraja, ale zvládla som to. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Chorobám nebolo konca kraja, ale zvládla som to.

Zdroj: Shutterstock

Ako dieťa som bola často v nemocnici. Mala som problémy s bedrom a podstúpila som niekoľko operácií. Po dlhoročnej liečbe, kúpeľných pobytoch a rehabilitáciách sa začali problémy so srdcom a neskôr s tráviacim systémom. Chorobám nebolo konca kraja, ale zvládla som to. Dnes som na bezlepkovej a bezlaktózovej strave, srdiečko sa uzdravilo a noha zatiaľ poslúcha.

No nastúpili problémy v inej oblasti. Keď som mala 17, zamilovala som sa. Ako 21-ročná som sa chcela vydávať. Mala som nasadené hrubé ružové okuliare. Môj frajer bol totiž alkoholik. Ale ja som chcela veriť jeho tvrdeniam, že od zajtra už nebude piť... Mala som nasadené hrubé ružové okuliare. Môj frajer bol totiž alkoholik. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Mala som nasadené hrubé ružové okuliare. Môj frajer bol totiž alkoholik.

Zdroj: Shutterstock

 

Tlačiť
Focus Media