Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenka Miriam našla v Belgicku osudového muža a ešte niečo navyše: Skvelý nápad ju dnes živí

26.05.2019 Lucia Lukušová

Čokoláda sprevádza Miriam Éderovú (48) celý život. Ako dieťa ju rada maškrtila, v škole jej pomáhala pri sústredení a dnes zdobenými čokoládovými bonbónmi robí radosť iným.

Čokoláda sprevádza Miriam Éderovú (48) celý život. Ako dieťa ju rada maškrtila, v škole jej pomáhala pri sústredení a dnes zdobenými čokoládovými bonbónmi robí radosť iným. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lucia Lukušová Čokoláda sprevádza Miriam Éderovú (48) celý život. Ako dieťa ju rada maškrtila, v škole jej pomáhala pri sústredení a dnes zdobenými čokoládovými bonbónmi robí radosť iným.

Sladká žiadosť o ruku

Predtým ako prvý cukrík vložila do špeciálnej tlačiarne, ochutnala desiatky z nich. Tiramisu, nealko mojito či mentolová príchuť čokoládových cukríkov idú na dračku. Slováci však nemajú až tak radi chute, ktoré nie sú veľmi sladké. „Keď som prvý raz ochutnala čokoládu s čili, bola som nadšená. Zákazníci, žiaľ, až tak nie. Kupujú si osvedčené kombinácie,“ tvrdí Miriam. V pamäti jej však utkvel mladý chlapec. „Mal priateľku, ktorá sa učila po kórejsky. Odchádzal teda s cukríkmi s kórejskými znakmi. Podľa toho, ako sa usmieval, som vydedukovala, že som vytlačila žiadosť o ruku.“ Na výrobu čokoládových bonbónov s potlačou používa špeciálnu tlačiareň. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lucia Lukušová Na výrobu čokoládových bonbónov s potlačou používa špeciálnu tlačiareň.

Tlačiť
Focus Media