Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena to poriadne natrela zvedavým rodičom: Neuveríte, čo urobila pred svojím prvým rande!

26.05.2019 div

Každá žena, ktorá išla po dlhej dobe na prvé rande vie, aké to je, keď vás rodina zahltí otázkami. Táto dáma sa to rozhodla riešiť po svojom.

So zvedavcami vtipne vybabrala. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ So zvedavcami vtipne vybabrala.

Mary by musela vysvetliť každý jeden detail celej rodine. Namiesto toho sa teda rozhodla vypísať obojstranný leták plný ňou predpokladaných otázok a odpovedí. Otázky zahŕňali, napríklad, detaily o tom, ako sa spoznali, kam idú, kde pracuje a podobne. Týmto jedným letáčikom si tak nielen zachránila nervy, no zároveň nemusela strácať čas s rozprávaním toho istého tridsiatim ľuďom.

Takýto letáčik dostala jej rodina.

Na prvej strane letáčiku stálo: „Idem na rande počas našej dovolenky. Tu je všetko, čo chcete vedieť, aj keď vás do toho nič nie je,“ napísala. Mary išla na rande s chlapom, ktorý má 31 rokov, robí pre Spotify a žije v Miami.

Úplne na konci letáčika iba dodala: „Máte ešte nejaké otázky? Prosím, už stačilo.“ Mary zverejnila tento obrázok na Twitteri a malo to obrovský úspech. Mnohí povedali, že sa ňou budú inšpirovať pri podobných situáciách v budúcnosti. Čo si o tom myslíte vy?


‹ 12 ›
Tlačiť
Focus Media