Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Viditeľne štíhlejšia už za 3 dni! Perfektný detox, ktorý roztápa tuky jedna radosť

12.06.2019 pm

Detox je čarovné slovíčko, vďaka ktorému len za 3 dni doplníte chýbajúcu energiu a popožiete spaľovanie tukov. Ako na to, vám hneď prezradíme.

Detox je čarovné slovíčko, vďaka ktorému len za 3 dni doplníte chýbajúcu energiu a popožiete spaľovanie tukov. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Detox je čarovné slovíčko, vďaka ktorému len za 3 dni doplníte chýbajúcu energiu a popožiete spaľovanie tukov.

Konečne je jar v plnom prúde a leto už na seba tiež nenechá dlho čakať. Vlastne by sme mali žiariť radosťou a byť plné energie. Nebyť tej nepodarenej jarnej únavy. Hoci sú dni čoraz dlhšie, naše vnútorné hodiny sa ešte nestihli prenastaviť zo spomaleného zimného režimu. Aby ste sa cítili znova fit a ľahšia o pár gramov, pripravili sme pre vás oživujúci program.

Takto to funguje

Začíname rastlinnou smoothie kúrou počas celého prvého dňa. Táto prestávka od tuhého jedla je najlepší prostriedok, ako znova nakopnúť spomalené trávenie, aby odstraňovalo prebytočné tuky. Ak už je váš hlad neznesiteľný, môžete si dopriať zopár hryzov surovej zeleniny. Druhý a tretí deň môžete normálne variť, ale predovšetkým so zásaditými surovinami. Ktoré to sú a čo všetko okrem toho máte robiť a čomu sa, naopak, vyvarovať, sa dočítate v nasledujúcej tabuľke.

3-dňový detox vám pomôže cítiť sa lepšie. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock 3-dňový detox vám pomôže cítiť sa lepšie.

Tlačiť
Focus Media