Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fešák s hokejkou Tomáš Tatar: Američanky mu neučarovali! Toto sú Slovenky jeho srdca

20.05.2019 milly

Slovenský hokejový útočník patrí medzi naše najväčšie nádeje počas tohtoročných majstrovstiev. Aj keď roky pôsobí za veľkou mlákou, so svojím rodiskom ho stále veľa spája.

Talentovaný hokejista Tomáš Tatar (28) je odchovancom tímu HK Spartak Dubnica. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Talentovaný hokejista Tomáš Tatar (28) je odchovancom tímu HK Spartak Dubnica.

Talentovaný hokejista Tomáš Tatar (28) je odchovancom tímu HK Spartak Dubnica a o jeho skvelej forme svedčí aj to, že bol druhým najproduktívnejším hráčom svojho mužstva v NHL Montreal Canadiens.

V zámorí si vyslúžil prezývku „Tuna“, teda tuniak a na drese mu svieti číslo 90. Tomáš je fanúšikom nemeckého futbalového tímu Bayern Mníchov a podobne ako futbalisti, aj on má rád tetovania. Jeho pravú ruku zdobí niekoľko kresieb vrátane obrovskej podobizne tigra.

V zámorí si vyslúžil prezývku „Tuna“, teda tuniak a na drese mu svieti číslo 90. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk V zámorí si vyslúžil prezývku „Tuna“, teda tuniak a na drese mu svieti číslo 90.

Tlačiť
Focus Media