Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Super potravina, ktorá zvyšuje inteligenciu u detí: TOTO by mala jedávať každá tehuľka

15.05.2019 Casprezeny.sk

Každý vie, že nie je jedno, čo jete. A túto potravinu by si mala dopriať každá tehuľka, ktorá chce mať zdravé a bystré dieťatko.

Výživa matky je určujúci faktor pre vývoj mozgu a má na mentálne zdravie dieťaťa dlhodobý vplyv. 18 obrázkov vo fotogalérii Výživa matky je určujúci faktor pre vývoj mozgu a má na mentálne zdravie dieťaťa dlhodobý vplyv.

Ženy, ktoré v tehotenstve pravidelne konzumujú orechy, môžu pozitívne ovplyvniť inteligenciu svojho potomka.

Ženy, ktoré v tehotenstve jedávajú orechy, môžu pozitívne ovplyvniť inteligenciu svojho potomka. 18 obrázkov vo fotogalérii Ženy, ktoré v tehotenstve jedávajú orechy, môžu pozitívne ovplyvniť inteligenciu svojho potomka.

Podľa vedcov z Barcelony totiž orechy obsahujú esenciálne látky, ktoré pôsobia pozitívne na vývoj mozgových centier, takže narodené dieťa má potom v živote vyššie IQ. A preukázali to v dlhodobom sledovaní matiek a ich potomkov.

 

Ženy, ktoré v tehotenstve jedia  orechy, môžu pozitívne ovplyvniť inteligenciu svojho potomka. 18 obrázkov vo fotogalérii Ženy, ktoré v tehotenstve jedia orechy, môžu pozitívne ovplyvniť inteligenciu svojho potomka.

Tlačiť