Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako si upratať v byte aj v živote? Týchto 6 vecí sa zbavte HNEĎ, uvidíte, ako sa všetko zlepší

25.05.2019 Casprezeny.sk

Vyhoďte zo svojho bytu aj života tieto nepotrebné veci. Uvidíte, aký to bude mať na vás vplyv.

Upracte si v byte aj v živote 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Upracte si v byte aj v živote

Niekedy stačí málo, a váš domov môže byť krajší a útulnejší. Skúste sa zbaviť týchto vecí, a uvidíte, čo to urobí nielen s vaším bytom, ale aj s vami.

Chcete mať radostný a teplom prežiarený domov? Potom sa inšpirujte starovekým učením Feng-šuej a zbavte sa okamžite týchto vecí, ktoré prinášajú toxickú energiu nielen do vášho života. Akonáhle to urobíte, budete oveľa spokojnejší!

Nefunkčné spotrebiče a rozbité taniere

Pokazené spotrebiče sú nanič. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Pokazené spotrebiče sú nanič.

Podľa Feng-šuej predstavuje elektronika silu a moc. Samozrejme, ak funguje. Akonáhle je nefunkčná, znamená to problém, ktorý sa môže prejaviť vo vašom zdraví, vzťahu alebo práci. Buď dajte spotrebič opraviť, alebo ho vyhoďte. Lepší je prázdny priestor, než priestor zaplnený pokazeným televízorom, hriankovačom alebo DVD prehrávačom. To isté sa týka rozbitých tanierov a hrnčekov. Rozbitý riad je podľa feng-šuej najsilnejším magnetom negatívnej energie a okrem toho, praskliny poukazujú na škrípajúce vzťahy. Aj keď je teda riad funkčný, ale zničený, zbavte sa ho, aby ste boli v bezpečí. Práve riad bol odjakživa symbolom bohatstva a dostatku. Takže si kúpte nový - naplní váš domov šťastím a radosťou.

Tlačiť
Focus Media