Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manuál na žiarivo čisté okná: Takto to robia starí profesionáli, ich finty vám uľahčia život

22.05.2019 iva

Nielen sklené tabule chceme lesklé, ale tiež okenné rámy, ktoré sú často zájdené, a rovnako nás trápia žalúzie. Ako na ne? Tu je návod.

Vezmite si radšej gumovú stierku a handru, do vody môžete pridať ocot, saponát alebo lieh. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vezmite si radšej gumovú stierku a handru, do vody môžete pridať ocot, saponát alebo lieh.

Výklady, obrovské sklené fasády – musí trvať večnosť niečo také umyť. A práveže nie! Profesionáli sú jednoducho rýchli a dôkladní. Prezradíme vám ich tajomstvá.

Správna voľba náčinia

Starí profesionáli nepoužívajú špeciálne čistiace prostriedky na sklo. Tie často zanechávajú na oknách film, ktorý sa nedá úplne odstrániť a stáva sa čoraz viditeľnejším. Sťažuje upratovanie a okrem toho viaže na seba prach a čiastočky špiny. To spôsobuje, že onedlho sú okná opäť špinavé a vy môžete začať odznova. Vezmite si radšej gumovú stierku a handru, do vody môžete pridať ocot, saponát alebo lieh. Ocot sklo dokonale odmastí a zbaví zápachu. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ocot sklo dokonale odmastí a zbaví zápachu.

Tlačiť
Focus Media