Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Iskrenie medzi Lady Gaga a Bradleym vyvolalo stáročia známu otázku: Ako to medzi nimi NAOZAJ je

09.06.2019 Katarína Dobrovodská

Keď som si robila malý súkromný prieskum medzi priateľmi a kolegami, dospela som k zaujímavému zisteniu. Môžu byť muž a žena "len" priatelia?

už v roku 2018 sa Bredley s Lady Gaga k sebe na filmovom festivale v Benátkach správali mimoriadne 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock už v roku 2018 sa Bredley s Lady Gaga k sebe na filmovom festivale v Benátkach správali mimoriadne "priateľsky."

Vždy keď sa niekde zjaví muž so ženou, ktorí tvrdia, že sú „len“ priatelia, vyvolá to zvedavé pohľady, podozrievavé úškrny a množstvo rečí. Podľa mužov, ktorých som sa opýtala, je to nemožné. Ženy si myslia, že to môže ísť... Ak ste pozerali Oscara, možno ste si všimli dueto sexi Bradleyho Coopera so speváckou divou Lady Gaga. Bradleyho partnerka sedela v hľadisku a nevyzerala nadšená. Herecká ikona a príťažlivá blondínka vyzerali ako pár, ktorý má spoločné viac ako jedno vystúpenie na pódiu. Pozerali si do očí a vyzerali zamilovane. Bradley Cooper si počas duetu vymieňal s Lady Gaga zaľúbené pohľady. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Bradley Cooper si počas duetu vymieňal s Lady Gaga zaľúbené pohľady.

Tlačiť
Focus Media