Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto musíte vyskúšať: Trik, ktorý zmení upratovanie bytu raz a navždy!

24.05.2019 div

Celý deň trávite v práci alebo s deťmi a už naozaj nemáte energiu upratovať? Je čas si to uľahčiť. Vyskúšajte tento jednoduchý trik.

Jednoduchý tip na upratovanie, ktorý vám zmení život! 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jednoduchý tip na upratovanie, ktorý vám zmení život!

Ak si kúpite vlhčené obrúsky, ktoré sú multifunkčné, potom ich budete môcť použiť aj v takých situáciách, keď si napríklad všimnete na stolíku odtlačok pohára alebo nejaký menší fľak. Hlavne, ak vám povie vaša kamarátka či nejaký rodinný člen, že prídu o desať minút a vy fakt nemáte čas na veľké upratovanie.

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je porozprávať sa s vaším partnerom alebo členmi rodiny. Každý predsa vidí, že v umývadle ostal po nich neporiadok alebo že po veľkej potrebe ostali v toalete nečistoty. Im to možno zaberie iba 20 sekúnd použiť multifunkčný obrúsok alebo kefu a vám to poriadne ušetrí nervy. Jednoduchý tip na upratovanie, ktorý vám zmení život! 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jednoduchý tip na upratovanie, ktorý vám zmení život!


‹ 123 ›
Tlačiť
Focus Media