Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Geniálne nápady, ako využiť staré žiarovky či knihy: TOTO by vám nenapadlo vyskúšať!

23.05.2019 lmo

Redukovať odpad sa dá naozaj rozličnými spôsobmi. Keď zapojíte štipku fantázie, pomôcť si dokážete aj tým, že starým veciam vdýchnete nový život.

Stačí zapojiť fantáziu a geniálne nápady sú na svete. 10 obrázkov vo fotogalérii Stačí zapojiť fantáziu a geniálne nápady sú na svete.

Kreativita ľudí nepozná hranice, a tak občas stačí malý nevinný nápad, z ktorého neskôr vznikajú skvelé veci. Ak sa vo vašich príbytkoch nachádzajú veci, ktoré už nepoužívate, no je vám ľúto sa ich zbaviť, skúste ich pretvoriť na niečo úplne nové. Často môžu mať veci úplne inú funkciu, než na čo boli prvotne vytvorené. 

Rozhodli sme sa vám priniesť zopár ukážok toho, ako ľudia dokážu pomocou fantázie a šikovných rúk premeniť staré a nepotrebné veci na úplne nové šikovné vychytávky. Nech sa páči, ráčte sa inšpirovať.

Ani vypísaný zošit nemusí hneď končť v smetnom koši. Poradíme vám, ako si vyčarujete zo starých vecí úplne nové šikovné vecičky. 10 obrázkov vo fotogalérii Ani vypísaný zošit nemusí hneď končť v smetnom koši. Poradíme vám, ako si vyčarujete zo starých vecí úplne nové šikovné vecičky.

Tlačiť