Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

S mužom si chceli okoreniť sex: Prišiel švagor a... Na zvyšok večera ani jeden z nich nezabudne

17.07.2019 anm

Veronika si chcela s manželom užiť večer vo dvojici, ale dopadlo to trochu inak. Švagor sa nečakane vrátil domov a prichytil ich v tom najlepšom...

S mužom sme si chceli okoreniť sex. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock S mužom sme si chceli okoreniť sex.

Svojho manžela Paľa som spoznala na letnom festivale pred 10 rokmi. Bol tam s bratom Ivanom, mňa sprevádzali najbližšie kamarátky. Stretli sme sa pri stánku s hamburgermi a odvtedy sme sa od seba nedokázali odlepiť. Našli sme desiatky spoločných tém a pridali sa k nám aj baby s Ivanom.

Vytvorili sme skvelú partiu, ktorá zostala v kontakte aj po skončení festivalu. Medzi mnou a Paľkom to okamžite zaiskrilo. Zaľúbili sme sa do seba a vytvorili sme stabilný pár. O pár mesiacov sme sa vzali a ja som sa nasťahovala do jeho trojizbového bytu. Bývame v ňom spolu s jeho bratom, zdedili ho po nebohej mame. S ich otcom sa rozviedla, keď boli maličkí. Založil si novú rodinu a o synov z prvého manželstva nejaví záujem.

Ivan je o tri roky starší ako môj Paľo. Pracuje v známej firme na vysokej manažérskej pozícii. Je to fešák, ale svoju prácu miluje viac ako ženy. Sám mi počas jedného z našich večerných rozhovorov, kedy Paľko nie je doma, prezradil, že nie je ochotný obetovať svoju kariéru žene, ktorá ho nakoniec aj tak opustí. Cítim, že otcova zrada poznačila jeho pohľad na vzťahy. Škoda, lebo je to inteligentný a citlivý muž, ktorému by určite dobre padlo, keby ho po večeroch doma čakala milujúca osoba. Zatiaľ mu tak trochu nahrádzam manželku ja - varím, periem, upratujem. Nedávno sa mi dokonca votrel aj do milostného života... Doteraz sa s partiou pravidelne stretávame. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Doteraz sa s partiou pravidelne stretávame.

Tlačiť
Focus Media