Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Greta bola závislá od stopovania, ale jeden zážitok bol pre ňu varovaním: Skoro prišla o život!

08.06.2019 iva

Greta milovala slobodu, dobrodružstvo a chvíle bez povinností. Umožňovalo jej to stopovanie. Ako sama povedala, vypestovala si od neho až závislosť. Ale jeden zážitok bol pre ňu varovaním...

Presúvala sa po celom Slovensku, napríklad na spevácke súťaže, najmä stopom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Presúvala sa po celom Slovensku, napríklad na spevácke súťaže, najmä stopom.

Stopovala som vyše dvadsať rokov a za tie roky mi to prinieslo množstvo príjemných i nepríjemných zážitkov. V mladom veku som si skoro vypestovala adrenalínovú závislosť od tohto typu zábavy. Ešte ako študentka som chodievala so spolužiačkou len tak stopom na zmrzlinu do Stupavy a Malaciek. Potom som cestovala na rôzne spevácke súťaže po celom Slovensku a domov som sa vracala opäť stopom.

Moja mama mi vždy hovorievala: „Dcéra moja, netúlaj sa toľko po svete, raz ťa niekto zabije.“ Ale zbytočne mi to hovorila. Poznáte to – mladý človek sa nezaoberá vážnymi obavami rodičov. Ale mala pravdu, jedno stopovanie ma skoro pripravilo o život. Ešte ako študentka som chodievala so spolužiačkou len tak stopom na zmrzlinu do Stupavy a Malaciek. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ešte ako študentka som chodievala so spolužiačkou len tak stopom na zmrzlinu do Stupavy a Malaciek.

Tlačiť
Focus Media