Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pastva nielen pre oči, ale najmä pre dušu: Kam na dovolenku? TOTO musíte aspoň raz zažiť

07.07.2019 Milly Sekulová

Ako milovníčka cestovania sa nerada vraciam na jedno miesto dvakrát. Bali je však destinácia, kde by som toto svoje pravidlo pokojne porušila. Tropická zeleň, ryžové polia a magické chrámy robia z Bali jedno z najfotogenickejších miest na svete.

Tropická zeleň, ryžové polia a magické chrámy robia z Bali jedno z najfotogenickejších miest na svete. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M.S. Tropická zeleň, ryžové polia a magické chrámy robia z Bali jedno z najfotogenickejších miest na svete.

Indonézsky ostrov leží približne 900 kilometrov južne od rovníka a môžete ho navštevovať celoročne. Ja som si na pobyt zvolila mesiac október, keď je na ostrove najmenej turistov, ceny sú priateľnejšie a počasie najpriaznivejšie. Ako prvé som navštívila mesto Kuta na juhu ostrova, ktoré je často vyhľadávané turistami pre krásne pláže, rušný nočný život a považuje sa za raj surfistov. Po dlhom lete vám niekoľkodňové ležanie na pláži padne vhod a načerpané energiou sa môžete vydať spoznávať krásy ostrova. Čarovné záhrady Tirta Gangga. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M.S. Čarovné záhrady Tirta Gangga.

Tlačiť
Focus Media