Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Teraz sa o sebe dozviete (ne)príjemnú PRAVDU! Čo majú na vás ľudia radi a čím ich znechucujete?

18.06.2019 KaD

Niekedy nám idú veci ako po masle, všetci nám vychádzajú v ústrety. No občas sa nám nedarí a my nevieme prísť na to, v čom je problém. Urobte si náš test a všetko vám bude jasné.

Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor? 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor?

31 až 42 bodov

SPOĽAHLIVÁ A VERNÁ 

Čo vyžarujete

Pri vás ľudia vedia, na čom sú. Ste spoľahlivá, úprimná, presná, človek sa na vás môže spoľahnúť. Keď niekto niečo potrebuje, ak si chce niečo požičať, príde za vami. No ak ide o rozbehnutie nového projektu, do užšieho výberu sa nedostanete.

Vaše silné stránky

Milujete stabilitu, istotu, tradície, poriadok. To neznie bohvieako dobrodružne. No na druhej strane ste pri prílive ako skala v mori, ktorej sa ostatní môžu držať. Kto si vás raz získal, tomu ostanete verná.

Na čom ešte popracovať

Skúste občas zariskovať. Môže to byť pre vás zvláštny pocit, ale risk je zisk a kto neriskuje, ten nevyhráva. Skočte do studenej vody. Ak namiesto toho, aby ste čakali na to, čo príde, naberiete odvahu v živote niečo zmeniť, zažijete nečakané pozitívne situácie a získate nové kontakty. Nie všetko sa dá naplánovať. Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor? 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor?

Tlačiť
Focus Media