Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Teraz sa o sebe dozviete (ne)príjemnú PRAVDU! Čo majú na vás ľudia radi a čím ich znechucujete?

18.06.2019 KaD

Niekedy nám idú veci ako po masle, všetci nám vychádzajú v ústrety. No občas sa nám nedarí a my nevieme prísť na to, v čom je problém. Urobte si náš test a všetko vám bude jasné.

Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor? 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor?

Od 43 bodov

Spontánna a zvedavá

Čo vyžarujete

Pôsobíte šarmantne, vtipne. Hýrite nápadmi, ale rovnako pôsobíte aj trochu povrchne. Kto vyhľadáva vašu spoločnosť, vie, že s vami je zábava zaručená. No ak sa chcú ľudia porozprávať vážnejšie, radšej oslovia niekoho iného.

Vaše silné stránky

Pre vás je život jedno veľké dobrodružstvo. Milujete všetko nové, vrháte sa do každého rizika. Neustále pátrate po zážitkoch a skúsenostiach. A ste majsterkou erotiky.

Na čom ešte popracovať

Buďte o trochu trpezlivejšia s ľuďmi okolo vás. Veľa vašich blízkych či kolegov vášmu tempu jednoducho nestačí. Doprajte si trochu viac času na to, aby ste dosiahli svoje ciele. A nehľadajte celý svoj život princa na bielom koni – držte sa toho, kto vás bude nosiť na rukách.  Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor? 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo na vás majú ľudia radi a na čo si dať pozor?


‹ 12...78 ›
Tlačiť
Focus Media