Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tento vzťah začal naozaj nezvyčajne: Dáša dostala SMS od neznámeho muža, taký koniec nečakala!

11.07.2019 Nový čas pre Ženy

Dáša nebola tuctové dievča, nepotrpela si na značky, ale ani na konfekciu. Bola originálna a svojská. Mnohých tým odpudzovala, vzbudzovala nenávisť i sympatie. Ale vďaka tomu si ju našla láska.

Muža snov stretla nezvyčajným spôsobom. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Muža snov stretla nezvyčajným spôsobom.

Vonku sa stmievalo a my sme s priateľkou ešte len odchádzali z práce, pretože sme robili nadčasy. Napriek tomu, že sme boli poriadne unavené, tešili sme sa z okolitej pozornosti, ktorú sme zjavne vyvolávali. Mali sme dobrú náladu a nahlas sme sa smiali.

Keď sme sa priblížili k novému podniku s miešanými nápojmi, ktorý len nedávno otvorili v našom meste, zastavila som kamošku a povedala: „Nemala som piť toľko vody, musím si odbehnúť na toaletu.“ „Tak rýchlo utekaj,“ povzbudila ma. Otvorila som dvere a cítila, že každý môj krok sprevádzajú zvedavé pohľady. Na to, že pútam pozornosť, som si už zvykla. Nosila som „uletený“ účes a vtedy som mala oblečené obtiahnuté červené legínsy z kože a obuté topánky na takom vysokom opätku, že som ledva chodila. Na prvý pohľad nebola dievčaťom ktoré prehliadnete v dave. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Na prvý pohľad nebola dievčaťom ktoré prehliadnete v dave.

Tlačiť
Focus Media