Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Postavte sa na 1 nohu a udržte rovnováhu 30 sekúnd: Takto zistíte, ako dlho budete žiť!

17.06.2019 KaD

Nielen veštice vedia predpovedať budúcnosť – dokážete to aj vy! Stačí urobiť tieto 3 veci a dozviete sa všetko.

Čím ste pohyblivejšia a flexibilnejšia, tým viac si užijete život. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Čím ste pohyblivejšia a flexibilnejšia, tým viac si užijete život.

Zdroj: Shutterstock

Stále myslíte na budúcnosť, robíte všetko preto, aby ste ju mali čo najšťastnejšiu, šetríte peniaze na horšie časy, odkladáte dovolenky a pracujete do úmoru... No niekedy je ozaj ťažké myslieť na budúcnosť, pretože dôchodcovské časy sú ešte tak ďaleko... 

Načo toľko robíte

Zamyslite sa a skúste spočítať, koľkokrát ste namiesto toho, aby ste si šli zacvičiť, zabehať či zaplávať, zostali radšej sedieť v robote, aby ste dokončili ďalší viac či menej "dôležitý" projekt? A teraz sa zamyslite ešte viac – ako vás môže tento projekt ovplyvniť, keď budete mať 80 rokov? Ak sa ich vôbec dožijete...

Skoro každý niekedy ochorie... 

...a ide do nemocnice. Ale to, či a ako z nej vyjde von, závisí okrem lekárskej starostlivosti aj od toho, v akom stave do tej nemocnice ide. Je veľmi dôležité udržiavať si dobré fyzické zdravie, pomôže vám to aj v prípade vážnej choroby.

Zamyslite sa a skúste spočítať, koľkokrát ste namiesto toho, aby ste si šli zacvičiť, zabehať či zaplávať, zostali radšej sedieť v robote. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zamyslite sa a skúste spočítať, koľkokrát ste namiesto toho, aby ste si šli zacvičiť, zabehať či zaplávať, zostali radšej sedieť v robote.

Zdroj: Shutterstock

Tlačiť
Focus Media