Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Miloval mačky a chcel, aby tak vyzerala aj jeho manželka! Smutný príbeh mačacej ženy Jocelyn

25.07.2019 Milly Sekulová

Vyzerá to ako láska na celý život, no počas sekundy sa premení na boj o milióny. Už nejedna celebrita doplatila na nepodarené manželstvo, a preto si dnes dvakrát rozmyslí, či nepodpíše predmanželskú zmluvu.

Manželstvo Jocelyn poriadne zmenilo. Alec miloval mačky a túžil, aby sa jeho žena na jednu podobala. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Manželstvo Jocelyn poriadne zmenilo. Alec miloval mačky a túžil, aby sa jeho žena na jednu podobala.

Harrison Ford (76) a Melissa Mathison (65): 109 miliónov eur

S ranou na srdci, no zaistená na zvyšok života. Takto z 21-ročného manželstva odišla v roku 2004 Melissa Mathison. Scenáristka dostala nielen 109 miliónov eur, ale aj budúce honoráre z dvoch filmov Star Wars a z troch dielov Indianu Jonesa.

Melissa v novembri 2015 zomrela na rakovinu a Harrison je dnes už tretíkrát ženatý. Jeho súčasnou ženou je herečka Calista Flockhart zo seriálu Ally McBealová. Melissa Mathison (65) dostala po rozvode nielen 109 miliónov eur, ale aj budúce honoráre z dvoch filmov Star Wars a z troch dielov Indianu Jonesa. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Melissa Mathison (65) dostala po rozvode nielen 109 miliónov eur, ale aj budúce honoráre z dvoch filmov Star Wars a z troch dielov Indianu Jonesa.

Tlačiť
Focus Media