Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj vy sa stále rozchádzate a dávate dokopy? Žena prezradila, čo to urobilo s ich manželstvom

24.06.2019 div

Vzťahy nie sú vždy jednoduché, najmä ak ste s niekým dlhé roky. Niektoré páriky sa dokonca viackrát rozídu a zas sa dajú dokopy. Podobne to mala aj táto žena!

Stále sa rozchádzali a schádzali, teraz sú šťastne zosobášení. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Stále sa rozchádzali a schádzali, teraz sú šťastne zosobášení.

„Myslím si, že sme s mojím manželom urobili asi rekord v tom, koľkokrát sme sa rozišli a dali dokopy predtým, než sme sa vzali. Prestali sme to rátať, no pravdepodobne sa to číslo pohybuje okolo dvadsiatky. Nikto, a tým myslím naozaj nikto, si nemyslel, že spolu zostane. S mojím manželom sme sa spoznali, keď sme obaja nastúpili na vysokú a okamžite sme sa zamilovali. Lenže, môj manžel mal vtedy iba osemnásť a nedokázal byť vo vzťahu, lebo mu to prišlo príliš skoro na niečo vážne,“ spomína.

Angelu rozchod zasiahol, no potom sa snažila jednoducho pohnúť vpred. Po lete sa však dali opäť dokopy, a neskôr sa s ním zas rozišla Angela, lebo jej jednoducho vadilo, aký bol jej – v tom čase priateľ – nedospelý. „Odvtedy sme sa celé dva roky v kuse dávali dokopy a rozchádzali,“ spomína. Stále sa rozchádzali a schádzali, teraz sú šťastne zosobášení. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Stále sa rozchádzali a schádzali, teraz sú šťastne zosobášení.

Tlačiť
Focus Media