Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Diéty by mali spĺňať 2 veci - byť efektívne a čo najskôr za vami, TIETO hravo zvládnete aj vy!

12.07.2019 pm

Diéty by mali spĺňať dve veci – byť efektívne a byť čo najskôr za nami. A presne dve také pre vás máme.

Diéty by mali spĺňať dve veci - byť efektívne a byť čo najskôr za nami. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Diéty by mali spĺňať dve veci - byť efektívne a byť čo najskôr za nami.

Krátky pôst, trvajúci jeden až dva dni, je nielen príjemnejší, ale aj omnoho zmysluplnejší ako dlhodobé hladovanie. Dnes už totiž vieme, že dlhé obmedzovanie sa v jedle vedie k nedostatku určitých výživových skupín a spomaľuje trávenie tak veľmi, že po skončení diéty príde neodvratne jojo efekt a zhodené kilá sa nám rýchlo vrátia. Preto vám ponúkame špeciálne jednodňové diéty, ktoré vám dodajú menej ako 1 100 kcal denne a cielene útočia na tukové vankúšiky v oblasti bruška. Paráda, no nie?

Deň s ovsenými vločkami

Ovsené vločky obsahujú všetky dôležité látky, ktoré potrebujeme na chudnutie. Sú bohaté na bielkoviny a komplexné sacharidy, a teda vlčí hlad u vás nebude mať najmenšiu šancu. Ovsené vločky obsahujú všetky dôležité látky, ktoré potrebujeme na chudnutie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ovsené vločky obsahujú všetky dôležité látky, ktoré potrebujeme na chudnutie.

Tlačiť
Focus Media