Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželstvo týchto znamení sa často končí ROZVODOM: Kto často podvádza a s kým sa nedá vydržať?

23.08.2019 anm

S niektorými znameniami je veľmi ťažké stráviť celý život. Majú sklony opúšťať partnerov a ich manželstvá často končia rozvodom. Patríte k nim aj vy?

S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život. 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život.

Prečo dnes ľudia čoraz častejšie menia svojich partnerov? V súčasnom uponáhľanom svete sa zdá, že manželský sľub nie je garanciou ničoho. Veľkolepá svadba ani zďaleka nezaručuje celoživotné šťastie po boku jedného milovaného partnera. Pozrime sa na znamenia, ktorým hviezdy najčastejšie predpovedajú rozvod. Patríte medzi ne aj vy - alebo váš partner? S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život. 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život.

Nevera

Baran a Lev majú veľmi silné ego a vždy si hľadajú partnera, ktorý ich bude neustále chváliť a obdivovať. Blíženci a Strelci sú fanúšikmi krátkodobých vzťahov, nevyhýbajú sa sexu na jednu noc a neznášajú jednotvárnosť a nudu. Škorpión potrebuje vášeň ako soľ. Toto sú znamenia, ktoré ak nedostanú, po čom túžia a čo potrebujú, majú sklony hľadať šťastie inde - ak sú zosobášení, tak žiaľ aj mimo manželského zväzku. S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život. 16 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock S niektorými znameniami je ťažké vydržať celý život.

Tlačiť
Focus Media