Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Do ktorého jablka by ste sa chceli zahryznúť? Prezradí to o vás viac, ako si myslíte!

19.06.2019 iva

Vyberte si jedno jabĺčko, ktoré nejakým spôsobom pritiahlo vašu pozornosť a ktoré by ste chceli ochutnať. Tento nenáročný testík prezradí, aká ste a po akom chlapovi túžite! Poďme na to!

Jablká sú skutočnou vitamínovou bombou. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jablká sú skutočnou vitamínovou bombou.

Do ktorého jabĺčka by ste sa najradšej zahryzli? 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Do ktorého jabĺčka by ste sa najradšej zahryzli?

1

Od mladosti si užívate zvláštnu pozornosť od okolia. Magicky priťahujete druhých a viete to aj využiť vo svoj prospech. Ale nezneužívate svoje fluidum, len ho využívate naplno. Túžite po mužovi, ktorý bude rovnako príťažlivý pre všetkých ako vy. Ak sa objaví v spoločnosti, bude neprehliadnuteľný a všetci sa budú o ňom baviť. Stáť po boku takého muža je naplnením vašich ambícií.

Túžite po mužovi, ktorý bude rovnako príťažlivý pre všetkých ako vy. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Túžite po mužovi, ktorý bude rovnako príťažlivý pre všetkých ako vy.

Tlačiť
Focus Media