Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie!

10.08.2019 Casprezeny.sk

Najprv to bola romantická láska, potom peklo na zemi. TOTO ale bolo pre vdovu Andreu Pomeje najťažšie.

Andrea Pomeje 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Andrea Pomeje

Jiří Pomeje nemal v živote veľa šťastia, a je otázne, do akej miery si za všetko mohol sám, a do akej miery to bola zhoda náhod. Pomeje bol prvý muž, ktorý požiadal o ruku speváčku Ivetu Bartošovú. Vďaka štedrým sponzorom mal prominentný párik naozaj okázalú svadbu na zámku Hluboká, kde sa zišla celá Ivetina rodina, okrem jej sestry dvojčaťa. Tá sa vyjadrila, že takéto divadlo nemusí vidieť.

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie! 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív L. B.

A hoci na svadbe bolo všetko tip-top, dva roky po nej bol manželstvu koniec. Vraj kvôli dlhom, ktoré Jiří Pomeje pred Ivetou zatajil.

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie! 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív L. B.

Lenže Jiří nedokázal stráviť, že sa Iveta rozhodla s ním rozísť. Bol to už jeho druhý rozvod. A tak sľuboval pomstu, a čo sľúbil, to aj splnil.

Jiří Pomeje, Iveta Bartošová 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz Jiří Pomeje, Iveta Bartošová

 

V knihe Má dcera Iveta o tejto smutnej záležitosti totiž prehovorila Ivetina dôverníčka Bohunka Vojtěchová, ktorá poodhalila temné tajomstvo.

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie! 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto/Iveta bartošová/Víš lásko

Jiří Pomeje sa totiž Ivete po rozvode vyhrážal, že sa jej za to pomstí, a urobil to naozaj krutým spôsobom.

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie! 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto/Léto


Po rozvode totiž vydal neautorizovanú knihu o Ivete Bartošovej s názvom Nemala som sa narodiť. Iveta s jej vydaním nikdy nesúhlasila a mala na to dosť dobrý dôvod.

ŠOKUJÚCE! Drsná spoveď vdovy po Jiřím Pomeje Andrey: TOTO bolo po jeho SMRTI najťažšie! 32 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Herminapress

Tlačiť
Focus Media