Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nechal mobil na sedačke, pípla mu SMS: Petra neodolala a... To, čo uvidela, ju doslova šokovalo!

09.07.2019 Katarína Dobrovodská

„Bola to čistá náhoda.“ Sedíme na káve so susedou Petrou mladšou o generáciu, rozprávame sa o láske. Po rozvode sa dlho a márne snaží objaviť toho pravého. Už-už si myslela, že ho konečne objavila, no stalo sa niečo, s čím vôbec nepočítala.

Nevera sa dnes ľahšie uskutočňuje, ale aj ľahšie odhaľuje. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera sa dnes ľahšie uskutočňuje, ale aj ľahšie odhaľuje.

„Vyzeralo to nádejne. Najskôr sme si len písali, skvelo sme si rozumeli. Keď ma pozval na návštevu, srdce mi len tak poskočilo. Žije v dedinke pri Bratislave s pätnásťročným vnukom, ktorému pri havárii zahynuli obaja rodičia. Je vdovec a zdalo sa mi, že sa mu páčim,“ rozpráva mi štyridsiatnička Petra skormútene.

Začalo sa to ako v rozprávke

„Hneď pri prvom stretnutí mi bol viac ako sympatický. Začali sme sa stretávať častejšie, chodili sme spolu do kina, na túry, výstavy. No niečo bolo akési čudné,“ rozhovorí sa Petra. Rasťo totiž často rušil dohodnuté stretnutia. Vždy si niečo vymyslel. Raz musel ísť s vnukom k lekárovi, potom mu dali robiť nečakane nadčasy... No tento zvláštny, zatiaľ platonický vzťah napriek tomu pokračoval. Keď ho Petra pozvala na večeru k sebe domov, cítila povestné motýliky v bruchu ako tínedžerka. Navarila jeho obľúbené španielske vtáčiky, upiekla opitého Izidora. On sa blysol kvalitným šampanským, v atmosfére poletovalo vzrušenie a sexuálna energia. Často mala pocit, že jej manžel niečo skrýva. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Často mala pocit, že jej manžel niečo skrýva.

Tlačiť
Focus Media