Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Čo mužov láka na sexe s predajnými ženami? Ten dôvod vás dostane do kolien: Uff, to naozaj?!

20.06.2019 Katarína Dobrovodská

Nevera síce nie je trestný čin, ale prečo nás podvádzajú s prostitútkami? Z niektorých dôvodov vám zostane rozum stáť.

Pri sexe s prostitútkou to majú muži jednoduchšie, nemusia riešiť toľko vecí. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Pri sexe s prostitútkou to majú muži jednoduchšie, nemusia riešiť toľko vecí.

Názor odborníčky

Janette Šimková, vzťahová a životná koučka

Prečo bývajú muži neverní?

Dôvodov mužskej nevery je viacero. Sú muži, pre ktorých je sex ako hobby, zábava a šport. Patria k nim aj muži s veľkým sexuálnym apetítom, iní majú potrebu zbierať ženy ako trofeje do zbierky. Rovnako radi zahýbajú muži s nižším sebavedomím, aby si dokázali, že majú na to, aj tí, čo majú problémy v posteli. Je pre nich istá kompenzácia mať sex, kým o tom ich žena nevie. Mužov k nevere vedie aj neuspokojivý vzťah, keď je to únik, neprekáža im žiť paralelný život. Zvláštnu kategóriu tvorí situačná nevera, ktorá sa naskytla ako príležitosť.

Prečo im to ženy tolerujú?

Hranice tolerancie nevery sú individuálne a ovplyvňujú to aj predchádzajúce skúsenosti. Ženy odchod zo vzťahu zvažujú najmä pre finančnú závislosť od muža, deti a strach, že zostanú samy ako samoživiteľky. Neraz považujú za menšie zlo zotrvať v nefunkčnom vzťahu a povedia si, že to nejako vydržia. Kým sa žena odhodlá na nový začiatok, potrebuje si veriť, že odchod zo vzťahu zvládne.

Čo mužov láka na sexe s predajnými ženami? Ten dôvod vás dostane do kolien: Uff, to naozaj?! 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock

Tlačiť
Focus Media