Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Moderátor Bruno Ciberej: Príde mi smiešne, keď niekto nechce o TOMTO hovoriť, alebo to zatajuje

15.08.2019 Milly Sekulová

Jeho hlas sa nám roky spája s veľkými šou a cit pre módu dokazuje na každej akcii, na ktorej sa zúčastní. Moderátor Bruno Ciberej (40) si zaspomínal na svoje začiatky v šoubiznise a prezradil, ktoré sny si ešte chce naplniť.

6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ "Moja skriňa je moja mapa sveta. Rád si zaspomínam, čo som si kde kúpil."

Na obrazovkách vás vidíme v Ranných novinách aj v Novinách o 12. Donedávna ste robili skôr zábavné projekty. Je vám spravodajstvo blízke?

– Pred 10 rokmi som robil publicisticko-spravodajskú reláciu Exclusiv, tak sa mi to vrátilo. Ranné správy beriem ako spravodajskú šou, v ktorej okrem aktuálneho spravodajstva máme hostí. Je to teda aj o rozhovoroch, interakcii s kolegami a nikdy som pri tom nestresoval. No musím povedať, že pred obedňajšími novinami, keď som v štúdiu sám, som mal zo začiatku väčší rešpekt.

Ako ste ho porazili?

– Asi len nádychom a výdychom. Časom to opadlo. Ale u mňa funguje taký paradox, že keď som v pohode, oddýchnutý a pripravený, vtedy sa pomýlim alebo niečo nevyartikulujem. Ale keď som unavený alebo na mňa niečo lezie, tak vtedy idem bez chyby. (Smiech.) Ranné spravodajstvo je aj šou. Nesie sa v uvoľnenej atmosfére, preto ho baví. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ Ranné spravodajstvo je aj šou. Nesie sa v uvoľnenej atmosfére, preto ho baví.

Tlačiť
Focus Media