Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šik leto s KiK: Aha, aké krásne víťazky!

02.07.2019 Beata Suchá

Nový Čas pre ženy v spolupráci so značkou KiK pripravil pre svoje čitateľky skvelú súťaž – štýlovú letnú premenu pre všetky vekové kategórie. Predstavujeme vám 4 sympatické dámy, na ktoré sa usmialo šťastie!

Šik leto s KiK 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Šik leto s KiK

Naše víťazky Ivonka, Janka, Marta a Majka

Ivonka, Janka, Marta a Majka – to sú naše víťazky, ktoré si užili jedinečný „babský“ deň plný smiechu a skrášľovania. Dievčatá od nás odchádzali nielen s krásnym mejkapom a vlasmi, o ktoré sa postarali vizážistky Veronika Jelínek Vargová a Anka Margušová, ale aj vynovené od hlavy po päty. Oblečenie, ktoré v predajni KiK vybrala módna redaktorka Bea, súťažiacim zostalo ako výhra. 

Šik leto s KiK 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Šik leto s KiK

Majka
Náhrdelník: 4,19 €
Top: 10,99 €
Kabelka: 7,49 €
Nohavice: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

Ivonka
Čelenka: 2,19 €
Šaty: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

Janka
Top: 8,49 €
Náramok: 2,19 €
Nohavice: 10,99 €

Marta
Náhrdelník: 3,19 €
Šaty: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

20+ Ivonka (24) z Považskej Bystrice: Môže za to babka! 

Pôvabná slečna sa do súťaže prihlásila spolu s maminou Martou. Študuje priemyselné inžinierstvo na Strojníckej fakulte Žilinskej univerzity a už má po skúškach. Na súťaž ju nahovorila babka, ktorá má dokonalý prehľad v ženských časopisoch. Ivonke sa myšlienka ihneď zapáčila a na príjemný deň, strávený s maminou, sa veľmi tešila. Sympatická študentka uprednostňuje športový štýl a nekomplikovanosť: rifle, tenisky a  hotovo. Jej veľkou záľubou je športové lezenie. 

Zvieracia potlač je mega trend. Ivonka má peknú dievčenskú postavu a outfit jej padol ako uliaty. Veľmi príjemne pôsobí tričko farbou i  vzorom zladené s nariasenou sukňou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Zvieracia potlač je mega trend. Ivonka má peknú dievčenskú postavu a outfit jej padol ako uliaty. Veľmi príjemne pôsobí tričko farbou i vzorom zladené s nariasenou sukňou.

Okuliare: 4,19 €
Tričko: 5,49 €
Sukňa: 10,99 €
Náramok: 3,19 €
Sandále: 8,49 €

30+ Janka (36) z Bratislavy: Čo sa mi páči, v tom aj dobre vyzerám

Krásnu učiteľku z materskej školy musia jej malí zverenci milovať. Už po pár minútach s Jankou sme zistili, že má pozitívny prístup k životu, rada sa smeje a fotenie si doslova užíva. Janka je presvedčená, že krása spočíva v jednoduchosti. Prezradila nám, že nesleduje módne trendy, pretože má svoje vlastné kritériá: „Do oblečenia sa musím zamilovať. Potom sa v ňom dobre cítim aj vyzerám.“ Janka má 6-ročnú dcérku Nelku a postavu si udržiava športom, najmä domácim cvičením s loptou. 

Kvetinová víla. Ak sa žena o seba stará, ani po tridsiatke sa nemusí vzdať svojho obľúbeného štýlu. Kombinácia pastelových tónov a džínsoviny pôsobí hravo, bezstarostne
a omladzujúco. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Kvetinová víla. Ak sa žena o seba stará, ani po tridsiatke sa nemusí vzdať svojho obľúbeného štýlu. Kombinácia pastelových tónov a džínsoviny pôsobí hravo, bezstarostne a omladzujúco.

Náhrdelník: 1 €
Tričko: 3,99 €
Kabelka: 6,49 €
Sukňa: 10,99 €
Tenisky: 7,49 €

40+ Marta (46) z Považskej Bystrice: Babka vykúpi všetky časopisy v meste

Marta spočiatku nebola z dcérinho nápadu nadšená: „Obávala som sa fotenia, ale potom som to brala športovo a začala som sa tešiť.“ Väčšiu radosť urobili babke, ktorá je za každú zábavu a chystá sa vykúpiť všetky časopisy v meste. Marta pracuje ako zdravotná sestra na chirurgii a svoju prácu miluje. Má rada spoločnosť, preto jej prvotná tréma opadla a cítila sa u nás ako doma. K jej koníčkom patrí móda a nakupovanie, najradšej nosí šaty a overaly. 

Košeľové šaty sú štýlové a pohodlné. Naozaj pôvabný výsledok! Martuška tajne dúfala, že jej vyberieme šaty presne v tomto štýle. Košeľový strih jej pristane najviac a cíti sa v ňom pohodlne. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Košeľové šaty sú štýlové a pohodlné. Naozaj pôvabný výsledok! Martuška tajne dúfala, že jej vyberieme šaty presne v tomto štýle. Košeľový strih jej pristane najviac a cíti sa v ňom pohodlne.

Šaty: 13,99 €
Kabelka: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

50+ Majka (59) z Nemšovej: Ďakujem za krásny narodeninový darček

Sympatickú blondínku prihlásila do súťaže dcéra Barborka, pretože si pre maminu želala špeciálny darček na narodeniny: „Mama pracuje ako kuchárka, stále je na nohách a popritom sa stará o veľkú záhradu. Chcela by som, aby si užila aspoň jeden deň sama pre seba.“ Majka na náš telefonát zareagovala smiechom, no neskôr sa priznala, že sme ju poriadne prekvapili aj trochu vystresovali. Majka miluje svoje vnúčatá a je nadšená turistka. Onedlho ju čaká tretí výstup na Kriváň. 

Nadčasová čierno-biela. Športová elegancia je Majke najbližšia. A presne taký je aj tento outfit, ktorý pozostáva z bodkovaného topu a šarmantných culotte nohavíc. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Nadčasová čierno-biela. Športová elegancia je Majke najbližšia. A presne taký je aj tento outfit, ktorý pozostáva z bodkovaného topu a šarmantných culotte nohavíc.

Náhrdelník: 3,19 €
Top: 8,49 €
Nohavice: 10,99 €
Sandále: 8,49 €

KiK 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: KiK KiK

Tlačiť
Focus Media