Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Martina Schindlerová otvorene o materskej dovolenke: Chvíľami mala veľké obavy! Čo ju desilo?

21.07.2019 Milly Sekulová

Je to až neuveriteľné, že od šou SuperStar, kde zahviezdila vtedy len 16-ročná Martina Schindlerová (31), už ubehlo dlhých 15 rokov. Dnes je zo speváčky dvojnásobná mamička, ktorá sa po materskej vracia na hudobnú scénu.

28 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó "Svet už nie je čiernobiely, ale má milión odtieňov, z ktorých sa niekedy neviem vysomáriť, ale aspoň už vidím farebne."

Z vášho návratu do šoubiznisu sú vaši fanúšikovia nadšení. Naspievali ste nový singel, dokonca ste k nemu už natočili videoklip. Cítili ste sama, že je čas na comeback, alebo vám niekto vnukol túto myšlienku?

– Minulý rok som po siedmich rokoch začala zase vystupovať. Pri­šlo to prirodzene, jedného dňa som prijala ponuku spievať v Chart Show a potom aj ďalšie ponuky. V mojom živote nastali predtým zmeny a zrazu to do seba všetko takto zapadlo. Všetky okolnosti sa vyskladali tak, že jediná možná cesta je tá, po ktorej idem, a som šťastná, že je to tak, ako to je.

Martina Schindlerová 28 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Martina Schindlerová

Pieseň sa volá Radšej mi chýbaj. Správne dedukujem, že je to niečo osobné a odkazujete na zásadné rozhodnutie vo svojom živote?

– Pre mňa sú texty niečo ako fotky, vtedy som takto videla. A to, kto je na fotke, či ja, alebo niekto iný, to nemám potrebu konkretizovať. Trošku ma desí predstava, že moje texty budú automaticky brané ako moje vyjadrenia o mne a to bola aj moja hlavná brzda, kým som sa rozhodla spievať vlastné texty. Dokonca mi napadlo, že si tie texty naspievam a ako autora uvediem nejaký pseudonym. Potom som to však prehodnotila, nechcem márniť svoj čas nezmyslami. Prvá pieseň, ktorú som nahrala, sa volá Radšej mi chýbaj a čoskoro uzrie svetlo sveta aj klip. Text je môj a autorom hudby je Mark Dann, s ktorým ma zoznámil Miro Jaroš.

Tlačiť
Focus Media