Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Naša osudová láska skončila veľmi smutne: Z toho, čo mi svokrovci urobili, sa neviem spamätať

26.07.2019 iva

Ako mladá študentka prišla na prax a stretla svoju osudovú lásku – Matta. Lenže hneď na začiatku sa museli rozlúčiť a nakoniec aj rozísť. Stretnutie po rokoch obnovilo ich city, ale predsa spolu nevydržali.

Naša láska skončila veľmi smutne. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Naša láska skončila veľmi smutne.

V roku 2001 sa v mojom vysokoškolskom študijnom pláne objavila aj povinná trojtýždňová prax vo výučbe anglického jazyka. Mala som vtedy 22 rokov a celý život pred sebou.

Vybrala som si gymnázium v našom malom mestečku. Riaditeľka ma pridelila k najlepšej angličtinárke. Napriek tomu, že som bola trošku nervózna, tešila som sa. Angličtinárka ma usadila v kabinete a oznámila mi, že sa oň budem deliť s ďalším učiteľom. Dala mi učebnicu, s ktorou sa mám obo­známiť, a odišla. O chvíľu sa otvorili dvere a v nich stál krásny, atletický, mladý muž s najkrajšími modrými očami, aké som kedy videla. Usmial sa na mňa žiarivým úsmevom a povedal „hi“. Volal sa Matt, bol z amerických mierových zborov a tu pracoval ako dobrovoľník. Skôr než sa skončil môj prvý deň praxe, bola som až po uši zaľúbená. Stretli sa na praxi v škole ako mladí učitelia angličtiny a mysleli si, že sa nikdy nerozídu. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Stretli sa na praxi v škole ako mladí učitelia angličtiny a mysleli si, že sa nikdy nerozídu.

Tlačiť
Focus Media