Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Martina bola striptérka, za pár dní zarobila aj 1500 eur: Toto muži hľadajú a doma to nedostanú

30.07.2019 Janka Rebeka Štefková

Martina z Dubnice nad Váhom jedenásť rokov pracovala ako striptérka. Stretávala sa s opovrhovaním okolia aj rodiny. Nám otvorene porozprávala o tom, čo také tancovanie pri tyči zahŕňa.

So striptízom začala pre nedostatok  financií. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock So striptízom začala pre nedostatok financií.

Vyštudovanú strojárku Martinu Janíkovú (43) k práci striptérky donútila finančná situácia. „V regionálnych novinách som našla inzerát, kde hľadali gogo tanečnice do Trenčína. Gogo sa nevyzliekajú, len tancujú pri tyči. Mňa však hneď druhú noc dievčatá presvedčili, že ako striptérka zarobím oveľa viac, a keďže som peniaze potrebovala, dala som sa presvedčiť. Tancovala som na dve alebo tri pesničky a pri druhej som sa vyzliekla tak, aby mi bolo vidieť prsia,“ opisuje a dodáva, „keď som sa niektorému z klientov zapáčila, zaplatil si súkromný striptíz v malej miestnosti. Tam som tancovala na dve pesničky a vyzliekla som sa až donaha.“ Dnes sa Martina venuje akupunktúre. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív M.J. Dnes sa Martina venuje akupunktúre.

Mama sa s tým nevedela zmieriť

Martina o svojom džobe povedala rodičom. „Reakcia bola strašná, katastrofálna. Mama sa s tým nevedela zmieriť dva roky. Ani otec nebol nadšený, ale povedal: Zarob si a potom to nechaj,“ spomína. Keď Martina pred jedenástimi rokmi začínala, bolo striptízové tancovanie „v kurze“. Najmä vo veľkých mestách sa dalo výborne zarobiť. „Neraz sa stalo, že za pár dní som zarobila aj 47-tisíc korún (1 570 eur),“ spomína na dobré časy, ktoré sú však podľa nej nenávratne preč.

Tlačiť
Focus Media