Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcete vidieť Beyoncé či Rihannu v plavkách NAŽIVO? TU trávia dovolenku tie najväčšie hviezdy

26.07.2019 Milly Sekulová

Aj oni si potrebujú oddýchnuť a načerpať nové sily. No kým niektoré hviezdy milujú samotu a sladké ničnerobenie, iné dovolenku radšej trávia aktívne a užívajú si anonymitu v dave.

Beyoncé s dcérkou Blue Ivy 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Beyoncé s dcérkou Blue Ivy

Brazília - Ipanema Beach 

Justin Bieber (25)

Spaľujúce slnko, vôňa opaľovacích krémov a dokonalé telá, kam sa len pozriete. Justin skrátka vie, prečo sa do Brazílie tak rád vracia. Ideálne je pláž navštíviť počas týždňa, aby ste predišli masovým návalom domácich. Keď ležíte na pláži, počas jednej minúty okolo vás prejde asi 10 rôznych predajcov. Hoci to je po čase trochu otravné, určite odporúčam ochutnať miestne ľadové açaí. Je to to najlepšie osvieženie počas horúceho dňa. Justin skrátka vie, prečo sa do Brazílie tak rád vracia. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Justin skrátka vie, prečo sa do Brazílie tak rád vracia.

TIP: Západ slnka je na pláži pre domácich aj turistov rituálom. Každý deň sa na skale vedľa pláže schádzajú desiatky ľudí, a keď sa slnko ukryje za horizont, odmenia ho hlasných potleskom. Západ slnka je na pláži pre domácich aj turistov rituálom. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Západ slnka je na pláži pre domácich aj turistov rituálom.

Tlačiť
Focus Media