Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fú, to snáď ani nie je ona! Takto vyzerala Kvetka Horváthová, keď mala o 40 kíl viac

12.08.2019 bak

Pri pohľade na ňu máte pocit, že sa zastavil čas. Tá žena snáď nestarne, ani nepriberá... Ale nebolo to vždy tak.

Kveta Horváthová 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia.sk Kveta Horváthová

Hoci dnes je štíhla ako prútik, bolo obdobie, keď vyzerala celkom inak. Kveta to vôbec nezatĺka a otvorene hovorí o čase, keď mala na brušku faldíky.

V tehotenstve s jedinou dcérou Paulínkou pribrala 40 kíl a krátko po pôrode si naplno užívala materstvo a svoju váhu neriešila. Hoci niekto by takéto fotky najradšej zašil niekam do pivnice, Kveta nemá problém ukázať, ako vyzerala pribratá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Priniesť na svet nový život bol pre mňa ten najúžasnejší zážitok v živote ❤️ Keď som si bezprostredne po pôrode privinula našu malú lásku (teda veľkú - Pauli vážila 4 kg a merala 53 cm 😊, v tom čase bola najväčším bábätkom v pôrodnici...), plakala som od šťastia, dojatia a úľavy, že sme to spolu zvládli... Bola som šťastná mama a prvé mesiace som nemala ani čas ani chuť riešiť svoju váhu. Stredom môjho vesmíru bola Paulínka 😍 Navyše dávno predtým ako sa na tehotenskom teste objavili dve paličky som si povedala, že ak sa raz stanem matkou, zostanem 3 roky na materskej a budem sa snažiť aspoň rok dojčiť ( ak to bude možné). S chudnutím som sa teda nemala kam ponáhľať ( nechcela som diétovaním ovplyvniť dojčenie a svoju i dcérkinu psychickú pohodu). Bolo však pár vecí, ktorých som sa počas toho roka zbavila - v prvom rade som prestala so sebou nosiť kabelkovú čokoládu, sladkosti som nahradila ovocím a pila len čistú vodu a čaje. Prešiel rok (na tejto fotke má Pauli jeden rôčik... Veľa som toho nezhodila - pár kíl šlo dole vďaka pôrodu, pár dojčením, prechádzkami a únavou. Stále ma však bolo dosť 😬 A na väčšine fotiek som schovávala svoje proporcie za kočík, dieťa a ostatných rodinných príslušníkov.) a to bol čas kedy som si povedala, že už treba začať niečo so sebou robiť. Asi Vám nepoviem nič prevratné, ale zo svojho jedálnička som vyradila bielu múku, pečivo a chlieb, cestoviny, zemiaky,... Jedlo som si rozdelila do piatich dávok za deň a strážila si prísun tekutín. Ak vás zaujíma čo som jedla, ako som suroviny kombinovala a v akom množstve, sledujte môj profil aj budúci týždeň. Rada sa s vami podelím aj o to ako som nie raz zlyhala a začínala odznova. Nie je to fráza, keď sa povie, že v prípade chudnutia je dôležitý aj pohyb. Aj o tom chcem písať budúci týždeň... Ďakujem vám všetkým za lajky, komentáre a nádherné správy, ktoré mi denne posielate. Všetkým, ktorí ste sa rozhodli zatočiť so svojou váhou držím palce, lebo viem, že to nie je beh na krátke trate... Prajem vám všetko dobré!!! #akosomschudla #kedsachcevsetkosada #nicniejenemozne #mojpribeh #chudnutie #looseweight #befit #healthy #life #thisisaboutme #mystory

Príspevok, ktorý zdieľa Kvetka Horváthová (@kvetkah),

Tlačiť
Focus Media