Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

9 čudných vecí, ktoré dokazujú, že má sex s inou: Najmä body č. 6 a 7 odhalia každého neverníka

11.08.2019 anm

Máte pocit, že vám je partner neverný? Všímajte si tieto neklamné signály.

Podozrievate ho z nevery? 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Podozrievate ho z nevery?

Poradíme vám, ako spoznáte, že je v jeho živote ďalšia žena. Podozrievate ho, že má sex s inou? Máte nevysvetliteľný pocit, že niečo nie je v poriadku? Preklepnite si ho! Podozrievate ho z nevery? 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Podozrievate ho z nevery?

1. Zrazu potrebuje veľa súkromia

Ak zrazu odchádza do vedľajšej miestnosti, keď telefonuje, alebo z ničoho nič rozpráva ticho a dáva si pozor, aby ste niečo nepočuli, je jasné, že sa niečo deje.

Tiež zrejme zrazu nie je rád, keď sa pohybujete v jeho blízkosti vo chvíli, kedy "pracuje" na počítači, pretože by ste ho mohli pristihnúť pri chatovaní. Žiadny človek sa zrazu nezačne správať záhadne, ak nemá čo skrývať. Podozrievate ho z nevery? 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Podozrievate ho z nevery?

2. Stráži si mobil

Jeho mobil vám najlepšie napovie, že má váš partner pomer. Nezdá sa vám divné, že má svoj telefón pri sebe za všetkých okolností, dokonca aj keď ide do sprchy alebo na záchod? Ak zrazu odbehne od športového prenosu, keď počuje zvuk svojho telefónu a rýchlo sa ide pozrieť, kto mu píše, je viac než isté, že sa deje niečo čudné. Podozrievate ho z nevery? 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Podozrievate ho z nevery?

Tlačiť
Focus Media