Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Keď ju muž opustil kvôli milenke, myslela si, že už nič horšie nezažije, ale potom prišiel ŠOK

14.07.2019 Casprezeny.sk

Manžel túžil po dieťati, a keď mu ho ona nevedela dať, opustil ju kvôli tehotnej milenke. Z toho, čo prišlo potom, ale zostala v totálnom šoku.

Plačlivá nálada s príznakom úzkosti a depresie. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Plačlivá nálada s príznakom úzkosti a depresie.

Pamätám si to, ako by to bolo včera. Môj muž stál pri dverách s kufrom a v náručí mu spalo polročné bábätko, jeho syn Marek, ktorého mu porodila milenka. "Tak nás tu máš, Evi," rozpačito sa usmieval a ja som, na rozdiel od väčšiny normálnych žien, pocítila obrovskú radosť. "Tak poďte chlapci, už vás čakám," vyhŕkla som a hneď mu brala dieťa z rúk. Konečne budem mama, tešila som sa a vôbec mi neprekážalo, že nie vlastnému dieťaťu. Materské pudy boli také silné, že nejaká žiarlivosť alebo výčitky nemali šancu ich prekričať. Veď sa mi vlastne splnil najväčší sen, aj keď mi vtedy nenapadlo, čo všetko budem musieť ešte prežiť.

 Môj muž stál pri dverách s kufrom a v náručí mu spalo polročné bábätko, jeho syn Marek, ktorého mu porodila milenka. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Môj muž stál pri dverách s kufrom a v náručí mu spalo polročné bábätko, jeho syn Marek, ktorého mu porodila milenka.

Tlačiť
Focus Media