Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prázdniny za socíku? Dnešné deti netušia, aká to bola zábava! Tieto fotky vás zahrejú pri srdci

01.08.2019 KaD

Letné prázdniny sú pre deti vždy to NAJ. Každá doba si nesie to svoje, ale kedysi celkom iné čaro., veď sa pozrite na tieto retro fotografie...

7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek "Mala som sladkých 18 rokov a leto sme trávili prevažne doma, chodili sme na zmrzlinu a parádili sa. "

Pošlite aj vy svoje letné retro fotografie a vyhrajte darček!

Nora Štrkulová z Petržalky

Slávna vanička

Moje deti Daniela a Kamil (dnes už 46- a 43-ročné) v záhrade mojich rodičov. V tých časoch ešte nebolo dostať kúpiť nafukovacie bazény, museli postačiť aj vaničky rôznych typov. Táto kovová sedacia dnes už sídli v múzeu na Liptove. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek "Moje deti Daniela a Kamil (dnes už 46- a 43-ročné) v záhrade mojich rodičov."

Dôkazom je druhá fotografia, na ktorej je môj syn v roku 2012 (bábätko z prvej fotografie) so svojím synčekom. V pozadí vidíte našu sedaciu vaničku, ktorá to dotiahla až do múzea. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek "Dôkazom je druhá fotografia, na ktorej je môj syn v roku 2012 (bábätko z prvej fotografie) so svojím synčekom."

Tlačiť
Focus Media