Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ŠKANDÁL! Karel Gott dnes olavuje 80-ku, ale jeho nemanželské dcéry tam nebudú?! Čo sa stalo?

14.07.2019 Casprezeny.sk

Toto je veľmi čudné! Karel Gott mal dnes oslavovať narodeniny spolu s rodinou a všetkými dcérami, ale nakoniec to tak nebude...

Na oslave narodenín Karla Gotta so sestrou Luciou. 35 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: facebook D.G. Na oslave narodenín Karla Gotta so sestrou Luciou.

Božský Karel Gott veľkolepý koncert síce kvôli podlomenému zdraviu na odporúčanie lekárov zrušil, ale pripravuje aspoň dokumentárny film s režisérkou Olgou Špátovou. Nečakane sa ale dostal do sporu so svojou najstaršou dcérou Dominikou.

ŠKANDÁL! Karel Gott dnes olavuje 80-ku, ale jeho nemanželské dcéry tam nebudú?! Čo sa stalo? 35 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: facebook D. G.

Dominika je plodom lásky Slávika a krásnej tanečnice, ktorá speváka tak očarila, že po natáčaní klipu jej ponúkol: "Tonka, odveziem ťa domov!" Odviezol, ale nie k nej, ale k sebe. A o deväť mesiacov prišla na svet Dominika Gottová. "To bolo prvýkrát a naposledy. Očaril ma ale natoľko, že už som potom žiadneho muža nemilovala," zdôverila sa pred rokmi Antonie Zacpalová.

ŠKANDÁL! Karel Gott dnes olavuje 80-ku, ale jeho nemanželské dcéry tam nebudú?! Čo sa stalo? 35 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: facebook D.G.

O dcéru sa ale Gott staral od narodenia. Jej mame kúpil byt na pražských Vinohradoch, všetko platil a obe štedro obdarovával.

Na začiatku 90. rokov sa svojím otcom. Už vtedy 35 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: facebook D.G. Na začiatku 90. rokov sa svojím otcom. Už vtedy

Tlačiť
Focus Media